Svet-Stranek.cz
Zajděte pokecat, poradit a nebo se jen podívat! Je tu pro každého něco!
Vítám vás u mě na stránkách

přivýdělek:Zajděte pokecat, poradit a nebo se jen podívat! Je tu pro každého něco!

přivýdělek

Nabízím možnost přivýdělku -

Prodej bytové kosmetiky. Jedná se o českou firmu, která má vysoce koncentrované, kvalitní a ekologické výrobky. Bez fosfátů, formaldehydů a chlóru. Výrobky jsou koncentrované takže dlouho vydrží a zbytečně se neusazují třeba v pračce!
Jedná se o koncentráty, cena např. jedné dávky aviváže je 3,60 Kč, prášku na praní 6,96 Kč.
Není vám lhostejné vaše zdraví a zdraví vašich blízkých třeba i domácích mazlíčků? Zrovna chlór zvířatům hodně škodí!
Snažíte se nezatěžovat životní prostředí? Výrobky Eurona jsou k přírodě šetrné a můžou se používat i v přírodních čističkách odpadních vod!
Výrobky příjemně voní!
Já osobně mám nejlepší zkušennost s čističem na trouby a grily, odpadá vám neskutečný zápach při samotném čištění a následné vypékání. A dále přípravek na skvrny, protože mám dvě malé děti tak je neustále potřeba!
Pak je tu super výběr v avivážích je jich 26 vůní takže si vybere každý!
Doporučuji před použitím pracích prostředků nejdřív vyčistit čističem pračky(ten je taky perfektní ne jako ty co koupíte v obchodě!) nejen že odstraní vodní kámen, ale hlavně odstraní zbytky pracích prostředků které nevíce pračce škodí!
To stejné doporučuji u používání prostředků do myčky! Nejdřív projet čističem myčky a potom použít prostředky na nádobí!
A ještě bych chtěla vychválit mýdla! Jsou hodně hustá a krásně na rukách voní a navíc stačí jen půl pumpičky a mýdlo hodně napění! Je tam teď nová vůně pro děti!!


Pokud vás výrobky zaujaly a máte zájem něco zkusit tak si napište 2-3 vozky pošlu zdarma! Pokud máte zájem o katalog je ke koupi jinak k první objednávce pošlu zdarma!
Můžete jen výrobky ode mě kupovat a nebo se můžete zaregistrovat ( REGISTRACE JE ZDARMA JEN SI MUSÍTE ZAKOUPIT ALESPOŇ JEDEN VÝROBEK) a můžete nakupovat se slevou od 20-30%. Zboží vám doručí přímo na vámi určené místo do tří dnů!
Pokud máte zájem o registraci - nákup se slevou, ráda Vám vše vysvětlím a zaregistruji. Zcela zdarma, ani neplatíte žádné obnovovací poplatky. Můžete se podívat na oficiální stránky http://www.euronabycerny.com/home

Jsou výhodné akční balíčky na každý měsíc, podívat se můžete na www.euronabycerny.com/nabidka.aspx


Pokud budete mít zájem napište na : hankca1@email.cz , do odkazu uveďte DOTAZ ráda odpovím na Vaše otázky i na případný zájem o registraci.


Teď máte možnost registrace na stránkách Eurona. Zde je odkaz jen prosím zadejte jméno poradce Hana Bílková a heslo 420-6434707557 moc děkuji!

Postup: http://www.euronabycerny.com/vase-registrace Po přečtení odkliknout ano pak zadat moje jméno a heslo a pak poračovat dle instrukcí. Po registrci je potřeba udělat do 48 hodin objednávku ( doporučuji nad 1500,- neplatíte poštovné a pokud je objednávka nad 2000,- dostanete vzorky aviváží zdarma) a do 2 týdnů odeslat vytislou a podepsanou registraci ( mohu registrační listinu zaslat zdarma poštou) Pokud máte nějaké dotazy nebojte se ozvat.