Svet-Stranek.cz
Zajděte pokecat, poradit a nebo se jen podívat! Je tu pro každého něco!
Vítám vás u mě na stránkách

proč se registrovat:Zajděte pokecat, poradit a nebo se jen podívat! Je tu pro každého něco!

proč se registrovat

argumenty - registrace
REGISTRACE – ARGUMENTY

Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á)

V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost zkusit vzorky, výrobky vám předvedu, vysvětlím dávkování a využití. Rozhodnutí je jen na vás.Nevěřím, že se budováním sítě dá přivydělat ( vydělat).

Síťový marketing vám zajistí trvalý a rostoucí příjem nyní i do budoucna. Pokud onemocníte a nebo budete jinak vytížení, nebudete se moct věnovat zákazníkům a jen prodejem nevyděláte.Pokud máte svou rostoucí a kvalitní síť, která je aktivní, máte z její aktivity provizi která se vám další měsíc bude hodit. Na provizi máte nárok pokud uděláte v ten daný měsíc svých 1éé bodů nebo zaregistrujete 3 nové šikulky s objednávkou nad 1500,-. Máte možnost konzultace s úspěšnou poradkyní která 21% dosáhla ve velmi krátkém čase.Letadlům nevěřím.

Síťový marketing si nepleťte s letadlem!

SÍŤOVÝ MARKETING
Legální způsob prodeje.

Nabízí kvalitní produkt a dlouhodobou perspektivu spolupráce.

Výdělek může být i bez obchodní sítě, tedy jen vlastním prodejem zboží. Každý si může zvolit, zda budovat či ne svoji obchodní skupinu. Neobnáší žádný vstupní vklad ani poplatek. Zájemce si objedná pouze zboží, o které má zájem a kdy má zájem.

Je zaměřen na prodej výrobků ve všech úrovních se spravedlivým kariérním růstem a odměňováním pro každého. Není nikterak časově omezen. Výhodou jsou produkty rychlé spotřeby, kdy se zákazník opět vrací, aby znovu nakoupil!


,,LETADLO“
Jedná se zpravidla o nelegální ,,hru “ pod rouškou rychlého zbohatnutí bez práce, tedy podvod.

Neprodává se většinou žádný reálný produkt, jen vidina bohatství za krátký čas.

Základem je nutný vysoký peněžitý vklad každého nového s cílem přivést X dalších, ze kterých je postupně vyplácen- jednoho dne to skončí nikdo nic už nedostane!

Je zaměřen na shánění dalších lidí, kteří přinesou vklad, ze kterého je možné vyplácet někoho na hoře. (Všimněte si, že nejde o prodej výrobků nebo jiného produktu, ale ,, přiveď dalších např. 10 a z nich dostaneš X peněz, když oni přivedou, dostaneš Y peněz atd. a nikdo nic neprodává!!!)“


Společnost EURONA vytvořila svůj velmi propracovaný a kvalitní síťový marketing na základě mnohaletých zkušeností úspěšných firem přímého prodeje.
Náš S.M. vám otevírá neomezené množství vlastní seberealizace, vysokou míru firemní podpory, finanční ale i časovou nezávislost v prestižní společnosti, jedinečné a kvalitní produkty na trhu.
Jednou jsem přišel(a) o pár desítek korun v podobném letadle, už se nechci spálit.

U nás nepotřebujete žádné vstupní investice. Registrace, školení i vaše další fungování je zcela zdarma. Objednáváte pouze to, co sami chcete a kdy chcete! Navíc EURONA nabízí 100% garanci na všechny produkty, takže pokud vám výrobek nevyhovuje můžete ho do 30 dnů vrátit ( minimální obsah 80% výrobku) navíc máte možnost výrobek zkusit než koupíte celé balení. Zasílám 2 vzorečky zdarma a také ke každé objednávce dostáváte vzorky výrobků které jste ještě nezkusili!
Nevím, kde mám shánět lidi (jak sháníte lidi?)

Nepotřebujete tzv. shánět lidi, aby jste si vydělali. Můžete využívat pouze výhodnější nákupní ceny. Máte každý měsíc slevu 20% + sleva na akčním letáčku a někdy jsou výhodné akce kde je na zboží sleva 30%. Když přidáte 20% které má každý zaregistrovaný zákazník máte slevu 50% a to už je hezké ne? Sleva může být i vyšší, ale to už se potom odvíjí podle toho jaký jste měli obrat v minulém měsíci.
20%- 2500,-
25%- 2500,- až 5000,-
30%- nad 5000,-
Stačí jen ukázat katalog svým známým, rodině nebo sousedům, podělit se o své zkušenosti a uvidíte že se objednávky jen pohrnou. Vždyť prát a uklízet musí každý.
Nemám internet

Nepotřebujete nezbytně internet, navíc internet je dnes k dispozici téměř na každém obecním úřadě nebo jej máte na mobilním telefonu. Zboží můžete objednávat jak přes internet tak telefonem nebo poštou. Pokud objednáváte zboží ve všední den, do 12 hodin zboží máte druhý den doma. Rozvoz zboží zajišťuje firma DPD a zboží vám doveze kam si na objednávce napíšete.
Vaši firmu nikdo nezná, nikdy jsem o ní neslyšela.Proč nemáte reklamu?

Každou reklamu nakonec stejně zaplatí zákazník v ceně výrobku a cílem reklamy je dostat se do podvědomí zákazníka, aby koupil právě tento výrobek. Společnosti přímého prodeje neinvestují do reklamy. Jejich hlavní reklamou je jejich obchodní síť poradců, katalog a samotný výrobek.


Nikde se nechci registrovat, už jsem se spálila. Nebudu nic prodávat.

Nemusíte se registrovat. Můžete jen nakupovat u svého poradce. Za registraci se nic neplatí, nejsou žádné vstupní poplatky ani obnovovací poplatky. Podmínkou je jen nákup zboží které je jen pro vaši potřebu. Objednávka může být třeba jen za 80,-. Za zboží nad 1500,- neplatíte dopravu a pokud uděláte první objednávku nad 2000,- dostanete vzorky aviváží zdarma. Vzorky jde zakoupit i zvlášť cena je
Navíc pokud jste registrován a nemáte objednávku nad 1500,- můžete využít sdruženou objednávku s někým ve svém okolí. V balíku který přijde na jméno některého z vás bude zboží a faktura pro každého kdo sdruženou objednávku dělal. Každý má na faktuře svou slevu na kterou má ten daný měsíc nárok. Pokud balíček přesáhne hodnotu 1500,- neplatíte dopravu, jinak je doprava 90,-To je podezřelé, že nechcete žádný vstupní poplatek, je v tom určitě nějaký háček.

Naopak je podezřelé, pokud firma vybírá vstupní poplatky, tím dává najevo, že si není jistá svými produkty a vydělává zejména náborem nových lidí.
Bydlím v lokalitě, kde je vysoká nezaměstnanost, nemám šanci tam cokoliv prodat, obávám se, že nebudu úspěšná.

Jaká je lepší motivace si vydělat než pro člověka bez práce? Má čas, potřebuje peníze! Nabídněte mu šanci. I nezaměstnaní přeci uklízí a perou, výrobky jsou koncentrované a dlouho vydrží. S námi si každý může vydělat kolik bude chtít. Vše záleží pouze na tom chtít a udělat pro to vše, co je potřeba udělat! A dále je tu 100% garance kvality, kdy do 30-ti dnů můžete výrobky se kterými nebudete spokojeni, vrátit!Informace čerpány z EURONA NEWS 2009